На Сумщині цілу ніч шукали зниклих студенток


Цілу ніч тривали пошуки двох 16-річних студенток, які ввечері не повернулися до гуртожитку навчального закладу. Знайшли дівчат правоохоронці лише вранці, коли ті вже вирішили повернутися додому після гостин у знайомого парубка. Про це 1 березня повідомили в прес-службі Ювенальної поліції Сумської області.

Пізно вечері до поліції Шостки звернулася вихователька одного з міських навчальних закладів. Жінка розповіла, що двоє 16-річних студенток, які з Чернігівщини, не повернулися до гуртожитку, а їх мобільні телефони не відповідають.

На розшук неповнолітніх був задіяний особовий склад Шосткинського районного управління поліції. Правоохоронці перевіряли кафе, нічні клуби, місця скупчення молоді. В той же час співробітники ювенальної превенції встановлювали коло друзів та знайомих безвісті зниклих дівчат. Лише на ранок студентки вийшли на зв’язок.

З’ясувалося, що весь цей час вони провели у свого знайомого.

З неповнолітніми правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо недопущення такої поведінки. Крім того, одну з дівчат поставили на профілактичний облік, адже вона не вперше самовільно покидає місце мешкання.

Правоохоронці закликають батьків неповнолітніх дітей провести з нащадками додаткові профілактичні бесіди щодо їх поведінки. Цікавтесь їх колом друзів і знайомих, вподобаннями та тим як вони проводять час за межами родини.