На Сумщині створено 7 мобільних бригад допомоги постраждалим від домашнього насильства

Із зазначеної кількості бригад одна функціонує при обласному Департаменті соціального захисту населення, три – при місцевих центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та три – при сільрадах. Повідомляє Сумська ОДА.

Директор обласного департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський повідомив, що до кінця року планується створити мобільні бригади в усіх районах та містах області. До цього процесу можуть долучитися і об’єднані територіальні громади.

Нагадаємо, що мобільна бригада – це, насамперед, спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Метою її діяльності є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до потреб постраждалих.

Мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом до місця проживання чи перебування осіб, які зазнали насильства.

Слід зазначити, що такі бригади створюються відповідно до постанови КМУ від 22 серпня 2018 р. № 654.