На Сумщині шахрайка залишила пенсіонерам пачку сувенірних банкнот

Подія сталася у Путивлі. Близько третьої години по обіді до квартири 84-річної жінки постукала незнайомка, яка представилась  працівницею водоканалу та попросила перевірити лічильник. Про це сьогодні, 11 березня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Затим візитерка  завела розмову про  пенсійну реформу та начебто заплановане підвищення пенсій. Проте зазначила, що для отримання нової пенсії потрібно написати заяву, і зголосилася допомогти оформити необхідний документ. Для чого попросила у стариків їх паспорти. Потім перевела розмову про грошову реформу і  розповідала,  що нібито вже вийшли нові купюри, а старі необхідно здати до банку. І знову ж таки запропонувала свою допомогу,  мовляв, гроші необхідно перелічити і спакувати, а потім вони самі віднесуть готівку  до банку на обмін.

В результаті незнайомка непомітно підмінила купюри, залишивши старикам пачку сувенірних банкнот, і ті лише в банку зрозуміли, що їх ошукали.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки аферистки.

Правоохоронці знову звертається до громадян з засторогою бути уважними і обережними, коли справа стосується заощаджень.  Пам‘ятайте: що зайва довіра до незнайомих чи малознайомих людей  зазвичай призводить до суттєвих фінансових втрат.  Тож коли у ваші двері стукають такі «гості» – негайно набирайте «102» або телефонуйте своєму дільничному інспектору поліції! будьте обачними, і тоді вам не доведеться стати жертвою  злочинних посягань. 


Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.