На Сумщині шахраї прийшли оформляти субсидію “на дому”

84-річнва жінка довірливо впустила до своєї оселі зловмисників, які, назвавшись соціальними працівницями, запропонували на дому оформити субсидію. А коли гості пішли, пенсіонерка виявила зникнення великої суми грошей. В поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження і розшукують крадійок.

Зі слів потерпілої, вдень в її двері постукали дві смугляві жінки. Вони назвались соцпрацівницями та попросили увійти в середину. Одна залишилась біля дверей, інша зайшла в кімнату з господаркою та почала розповідати про нові правила оформлення субсидії. Після чого запропонувала написати відповідну заяву. Жінка погодилась.
Під час розмови гостя показала купюри начебто нового зразку і попросила бабусю показати гроші, які в тієї є в наявності. Бабуся принесла з кімнати сумку з гаманцем, а потім присіла за стіл написати запропоновану заяву. Коли візитери пішли, виявила зникнення з гаманця своїх шести тисяч гривень.

Жінка зрозуміла, її постійно відволікали , аби викрасти гроші.
В поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України . Вживаються заходи щодо розшуку зловмисниць. Правоохоронці вкотре звертаюсь до громадян з проханням, не довіряти незнайомцям, не впускати їх до своїх осель під жодним приводом, а про всіх підозрілих осіб у вашому будинку, домі, одразу повідомляти до поліції.

Відділ комунікації поліції в Сумській області