На Сумщині селяни копали город, а натрапили на міну

23 вересня до Служби порятунку «101» надійшла інформація про небезпечну знахідку. Зокрема, у Великописарівському районі під час земельних робіт на присадибній ділянці жителі с. Рябина натрапили на предмет схожий на боєприпас. На місце виклику прибули працівники районних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Вибухонебезпечний предмет, що знаходився на відстані лише 100 м від житлових будинків, попередньо ідентифіковано як протипіхотну міну часів Другої світової війни.

На місці виявлення боєприпасу виставлено охорону правоохоронцями та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області