На Сумщині рибалка провалився під лід

37-річний житель м. Ромни пішов рибалити на річку та провалився під лід. Чоловіка у крижаній воді помітив випадковий перехожий та зателефонував на «102» і вже за лічені хвилини група реагування поліції охорони прибула на місце події.

«Ми саме знаходились на маршруті патрулювання коли на службовий планшет надійшло повідомлення про надзвичайну подію, – говорить молодший інспектор взводу реагування №2 батальйону Управління поліції охорони в Сумській області Юрій Оніщенко. – Прибувши на вказане місце р. Сула, відразу побачили чоловіка в ополонці. Він тримався за крихкий лід широко розкинувши руки. Саме в тому місці раніш працював земснаряд тож глибина там була метрів чотири. Я спочатку самотужки намагався дістатися до потопаючого, проте лід виявився занадто тонкий. Двічі провалившись довелось повертатися на берег і шукати підручні засоби.»

Було помітно , що потерпілий з кожною хвилиною слабшав, тож зволікати було неможна. Знайшовши на березі човен, працівник поліції знову вирушив до потопаючого. Тим часом на берег Сули прибула бригада медиків та рятувальники. Спільними зусиллями, через лід і воду, човен з працівником поліції та співробітником ДСНС таки дістався до рибалки. І саме вчасно – чоловік вже перебував у напівсвідомому стані, знесилений і замерзлий. Його затягли у човна, і доставили на берег, де передали під опіку медикам. Після надання необхідної допомоги на місці, рибалку госпіталізували, і нині його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Самі ж правоохоронці після рятувальної операції повернулися на маршрут і продовжили свою роботу. 

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.


Читайте також: На Сумщині розшукують 71- річну Валентину Зибіну