На Сумщині рятувальники здійснили масову інформаційно-роз’яснювальну роботу

27 лютого фахівці Служби порятунку провели роз’яснювальну бесіду з трудовими колективами садочку та школи с. Стецківка, Хотінського професійного аграрного ліцею, Кіндратівського сільського будинку культури та зі Степнянською і Писарівською філіями Хотінської спеціалізованої школи.

Керівникам  обєктів було наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки на обєктах, виконання приписів. Присутніх проінформовано щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, при користуванні електрообігрівальними приладами, перебування на кризі, при виявленні вибухонебезпечних предметів, про порядок дій у разі виникнення пожежі.

Того ж дня, інспекторським складом Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з учнями Стецьківської загальноосвітньої школи щодо дотримання вимог пожежної при експлуатації пічного опалення.

Також дітям продемонстровано правильне користування первинними засобами пожежогасіння та навчальні фільми про правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, порядок дій у разі пожежі.