На Сумщині представили проект будівництва дитячого будинку

Про це говорили під час робочої наради представники служб у справах дітей облдержадміністрації, Сумської райдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад, що відбулася на базі Верхньосироватської ОТГ Сумського району

Представила проект будинку для дітей-сиріт, що планують побудувати на території Верхньосироватської сільської ради, голова місцевої ОТГ Алла АЛЕКСАНДРОВА.

«За проектом – це одноповерховий заклад для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі й дітей з інвалідністю, в якому діти будуть проживати в умовах, наближених до сімейних», – зазначила Алла Александрова. 

Учасники наради також мали змогу ознайомитися з аналізом діяльності служб у справах дітей органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Сумського району, що представив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Юрій Каліновський.

Заступник голови Сумської райдержадміністрації Людмила ЛИТВИНОВСЬКА зазначила, що в умовах децентралізації створення служб у справах дітей в об’єднаних територіальних громадах підсилює відповідальність органів місцевого самоврядування щодо забезпечення дотримання прав дітей, насамперед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Адже саме в громадах мають знати якнайкраще про стан дітей у проблемних сім’ях.

Джерело: sm.gov.ua