На Сумщині порушник з двома мішками снігу готував на кордоні переправу для контрабандної оборудки

Минулої ночі у Глухівському районі Сумщини співробітники Держприкордонслужби України викрили підготовку до контрабандної діяльності на українсько-російському кордоні.
Дільничний інспектор прикордонної служби повідомив у підрозділ про підозрілий позашляховик «Jeep», яким з населеного пункту Ходине прямували в бік державного кордону.

Група реагування, яка вибула на місце ймовірного порушення, виявила ознаки підготовки до незаконного переміщення через кордон товарів з російського та українського боку. Поряд з інженерними перешкодами знаходилися дерев’яні трапи, за допомогою яких порушники, найімовірніше, планували подолати загороджувальний паркан. Неподалік знаходилися два мішки зі снігом, котрим, скоріш за все, контрабандисти хотіли приховати сліди.

Неподалік від позашляховика та трапів прикордонники знайшли чоловіка, який лежав на землі, щоб його не помітили.
Сліди від кордону вивели ще на один автомобіль, який знаходився на околиці населеного пункту Ходине. В салоні «УАЗа» перебували два громадянина України без документів. Під час подальших пошукових дій один з нарядів виявив на околиці сусіднього села Вовківка позашляховик «Chevrolet Niva», водій якого не виконав законні вимоги правоохоронців щодо зупинки транспортного засобу. Автомобіль-втікач, яким керував громадянин України, прикордонники зі співробітниками Нацполіції наздогнали та зупинили аж у сусідньому, Путивльському, районі.

Наразі чотирьох громадян України затримали для встановлення осіб та з’ясування обставин правопорушення. За порушення прикордонного режиму на них будуть складені адміністративні матеріали за ст. 202 КУпАП. Крім цього, на водія автомобіля «Chevrolet Niva», який здійснив непокору законній вимозі прикордонного наряду щодо зупинки транспортного засобу, складені матеріали за ст. 185-10 КУпАП. Автомобіль марки «Jeep» переданий працівникам поліції, а «УАЗ» – доставлено до прикордонного підрозділу.