На Сумщині поліцейські затримали крадіїв велосипедів

Працівники Конотопського, Сумського відділів та Великописарівського відділення поліції викрили осіб, які скориставшись нагодою  викрадали  двоколісні транспортні засіби у місцевих жителів.

До поліції Конотопу надійшло повідомлення від 36-річного місцевого жителя  про те, що хтось вкрав його велосипед. Як стало відомо правоохоронцям, чоловік ненадовго залишивши його без нагляду біля одного з магазинів міста. Чим  і скористався зловмисник.

Подібні крадіжки сталися і у місті Суми. До працівників поліції звернулись відразу двоє місцевих жителів, які також стали жертвами крадіїв та лишились без засобу пересування.

Аналогічним чином залишилась без транспорту й 47-річна жителька Великописарського району, яка, бувши на автовокзалі, відійшла у справах, а свій двоколісний залишила без нагляду.

Правоохоронці зловмисників викрили та відкрили відносно них кримінальні провадження за відповідними частинами ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.  А всім заявникам  повернули їх втрачені велосипеди.

Аби не стати жертвою подібних зловмиників працівники поліції радять громадянам: не залишайте своє майно без нагляду , а особливо у загальнодоступних місцях.  Зберігайте свій транспорт у надійно замкнених приміщеннях, а на вулиці користуйтесь спеціальним обладнянням для безпечного його зберігання.  Пам’ятайте, ніхто не потрурбується за ваші власні речі, краще вас самих. Будьте обачливі та уважні!

Відділ комунікації поліції Сумської області