На Сумщині поліцейські виявляють факти порушень карантинних заходів

Тільки за добу співробітниками Шосткинського відділу поліції було складено три адміністративні протоколи на суб’єктів підприємницької діяльності. Всупереч встановлених обмежень, вони не закрили на карантин торгівельні точки і продовжили реалізацію товару у звичайному режимі. Про це сьогодні, 21 березня, повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Для перевірки дотримання карантинних заходів у Шосткинському відділі поліції були створені мобільні групи з числа дільничних офіцерів поліції та представників груп реагування патрульної поліції. В їх завдання входить перевірка суб’єктів підприємницької діяльності щодо виконання вимог проти епідеміологічних заходів.

Лише за першу добу роботи таких груп було виявлено троє підприємців, які, всупереч забороні, приймали у торгових залах відвідувачів.

Під час перевірки магазину, що займається реалізацією стокового одягу, поліцейські побачили у торгівельній залі закладу чотирьох відвідувачів. На питання правоохоронців адміністратор відповіла, що вони вчасно не зорієнтувались у ситуації. Інші порушники «карантинного» законодавства пояснили роботу своїх торгових закладів незнанням введених обмежень.

Перевірка поліцейськими торкнулась і громадського транспорту міста. Порушень в цій сфері не виявлено, з водіями маршруток правоохоронці провели додаткові бесіди щодо дотримання ними карантинних обмежень.

Рейди правоохоронців триватимуть і надалі. В разі виявлення порушень законодавства посадові особи або відповідальні за суб’єкти господарської діяльності будуть притягнуті до відповідальності.