На Сумщині ліквідували масштабну пожежу в житловому секторі

6 червня о 18:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у притному домоволодінні на вул. Крупецькій у м. Шостка. На гасіння направили черговий караул 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

По прибутті було встановлено, що загорілись покрівлі будинку та розташованих під одним дахом господарчої споруди і гаражу. Ускладнювало ситуацію те, що житлова будівля і сарай були дерев’яними. Щільна забудова створювала загрозу й для літньої кухні та вже сусідських будівель – будинку і господарчої споруди.  

На ліквідацію пожежі додатково залучили черговий караул 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Для забезпечення безперебійної подачі води автоцистерни довелось направляти для дозаправки від пожежного гідранту, що знаходився на відстані близько 1 км від місця загоряння.

О 19:39 спільними зусиллями вогнеборцям вдалось зупинити подальше поширення вогню. А о 20:41, використавши близько 37 т води, пожежу повністю приборкали. Всього на гасіння було залучено від Державної служби України з надзвичайних ситуацій 16 чоловік особового складу на 4 одиницях техніки.