На Сумщині іноземець намагався хабаром «вирішити питання» про незаконне перебування в Україні


Ціною цього «питання» іноземець визначив 1000 гривен. Поліцейські ВБЗПТЛ ГУНП спільно зі співробітниками Роменського відділу поліції затримали його та відкрили відповідне кримінальне провадження.

Сьогодні, о 12:50, співробітники Роменського відділу поліції під час несення служби по охороні громадського порядку на міському стадіоні помітили чоловіка, який, в порушення вимог чинного законодавства, курив сигарети у громадському місці. Інспектори зупинили його для проведення профілактичної бесіди.

Зі слів 37-річного чоловіка поліцейські дізналися, що в один з райцентрів він приїхав у гості. Та вже під час перевірки документів, які були при ньому, встановили, що він є громадянином сусідньої держави, і перебуває на території України незаконно більше 12 років, хоча має намір залишитися на Україні і прийняти громадянство, проте ніяких дій для цього останній не робив.

Аби уникнути відповідальності за незаконне перебування на території України, він намагався дати працівникам поліції 1000 гривень.

Полісмени на його пропозицію не пристали та задокументований факт спроби дачі неправомірної вигоди.

Наразі за даним фактом проводяться першочергові слідчі дії. Найближчим часом відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Відділ комунікації поліції в Сумській області