На Сумщині чоловік відмовився від самоізоляції та інфікував коронавірусом 24 людини

На Сумщині чоловік, який прибув з-за кордону і не самоізолювався, інфікував коронавірусом 24 людини. Про це під час брифінгу в облдержадміністрації розповів заступник директора Сумського обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

«Людина, не подумавши, з’їздивши за кордон, відпочивши, і знаючи, що вона повинна бути 14 днів на самоізоляції, вирішила все-таки відвідати своїх рідних. В результаті ми отримали 6 сімейних осередків, в яких захворіли 24 людини та одна людина померла», – розповів Мацюк.

Водночас він сказав, що не має морального права звинувачувати цю людину.

«Я б не сказав, що це було свідомо, бо це було в той період, коли в нас ще не було ситуації в Чернівцях. Ми вже тоді говорили, що люди, які повертаються з-за кордону, мають проходити самоізоляцію. Однак, карантинні заходи на території України ще не були введені, тому я не маю морального права звинувачувати людину. Також довести це дуже складно», – зауважив Мацюк.

Брифінг за участю заступника директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайла Мацюка щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині.

Gepostet von Сумська Обласна Державна Адміністрація am Freitag, 24. April 2020