На Сумщині 14-річну дівчину знайшли на покинутій фермі

Одна година знадобилась співробітникам поліції Липової Долини, аби встановити місце знаходження дитини та повернути її додому. Про це сьогодні, 10 квітня, повідомили в пресс-службі Нацполіції Сумщини.

Правоохоронці встановлюють причини втечі дівчини та проводять з батьками профілактичну роботу. Учора до чергової частини Липоводолинського відділення поліції зателефонувала місцева жителька та повідомила про зникнення дитини.

Громадянка розповіла, що її 14-річної доньки певний час немає вдома, і куди вона могла податися – жінка не уявляє. Правоохоронці відразу розпочали пошуки: опитували знайомих та друзів, перевіряли громадські місця, нежилі будинки та покинуті споруди, прочісували чагарники.

«І такі інтенсивні заходи вже за годину дали свій позитивний результат, – коментує ситуацію Олександр Гресь, начальник Липоводолинського відділення поліції. – Як виявилось, неповнолітня сховалась у приміщенні недіючої ферми. Під час розмови з поліцейськими дівчина пояснила свій вчинок сваркою з матір’ю».

За словами самих батьків, така поведінка дитини не типова, і з дому вона втікає уперше. Дівчину оглянули лікарі і поспілкувався психолог, аби переконатися, що з нею все гаразд.

З сім’єю працівники поліції провели профілактичні бесіди, пояснивши можливі наслідки подібних вчинків. І наразі дівчина вже повернулася в коло родини, пообіцявши на майбутнє бути більш виваженою та уважніше дослухатися до порад своїх батьків.