На Роменщині поліцейські повернули пенсіонеру викрадений велосипед

Ілюстративне фото

Транспортний засіб вилучили у 33-річного жителя одного з сіл району. Той його просто викрав, коли побачив біля двору залишеним без нагляду.

До Роменського відділу поліції звернувся 84-річний житель одного з сіл Роменського району. Про це повідомили в прес-службі поліції Сумщини.

Як пояснив заявник, велосипед він залишив біля свого двору, а коли повернувся – двоколісного вже не було. Вартість спричинених йому збитків визначив у 1000 гривень.

Поліцейські, які опитали мешканців села, дізнались, що в день вчинення крадіжки в селі бачили чоловіка з велосипедом, який за описом дуже нагадував викрадений. Чоловіка розшукали. Ним виявився 33–річний житель сусіднього села. Він пояснив, що приїхав до знайомого. Під час прогулянки селом, побачив «припаркований» поблизу одного з дворів велосипед. Скориставшись тим, що господаря поблизу не було він забрав двоколісного та поїхав на ньому до дому.

Відносно порушника в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Його перевіряють на причетність до аналогічних злочинів в місті та районі.