“На мене напали з ножем”: сумчанина притягнули до відповідальності за хибний виклик

На лінію 102 надійшло повідомлення про термінову допомогу. Чоловік повідомив, що невідомий із ножем, на проспекті Михайла Лушпи, напав на нього та побив. Про це сьогодні, 29 лютого, повідомили в прес-службі патрульної поліції Сумщини.

За лічені хвилини екіпаж патрульних прибув на місце, де й виявив заявника. Він не мав видимих тілесних ушкоджень та самостійно відмовився від надання медичної допомоги. Під час спілкування громадянин повідомив, що насправді такої події не було, а самих поліцейських він викликав хибно. Далі він справив природні потреби в громадському місці.

Вартові порядку доставили чоловіка до Сумського відділку поліції, де склали на нього адміністративні матеріали за ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) та ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП.

Управління патрульної поліції в місті Суми наголошує: завідомо неправдивий виклик передбачає адміністративну відповідальність. Просимо Вас із розумінням та повагою ставитися до роботи спеціальних служб, адже хтось може потребувати реальної допомоги, а зволікання на хибні виклики можуть призвести до тяжких наслідків.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram.