На Краснопільщині через дитячі пустощі з вогнем сталася пожежа

8 серпня о 15:24 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу в господарчій споруді по вул. Шевченка в с. Миропілля, Краснопільського району. Про пожежу повідомили власники будівлі. На місце події було направлено черговий караул 34-го Державного пожежно-рятувального посту.

По прибуттю було встановлено, що горить перекриття на площі до 4 кв. м., утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту споруди та поруч розташовану літню кухню та житловий будинок.

О 15:45 загоряння локалізували, а о 16:16 – витративши на гасіння 4 тони води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 6 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

За попередніми висновками фахівців припустимою причиною загоряння стали дитячі пустощі з вогнем.

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду, тримати сірники та запальнички у недоступних місцях. 

Пам’ятайте: майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику Служби порятунку, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Контролюйте розваги дітей та особистим прикладом навчайте їх правилам безпечної поведінки. Пояснюйте малюкам небезпеку і наслідки гри з вогнем. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.