На довірі сумських пенсіонерів шахраї збагатились на 31 500 гривень

Ілюстративне фото

Черговими жертвами зловмисників стали жителі Сум та Білопілля. Правоохоронці вкотре попереджають громадян  бути уважними під час спілкування з незнайомцями і при будь-яких підозрілих випадках телефонувати на лінію «102».

Про черговий випадок шахрайства працівникам Сумського відділу поліції розповіла 83-річна сумчанка. Вона розповіла, що їй зателефонував онук, який просив про допомогу. За словами її родича, він став винуватцем  ДТП, в якій постраждали люди. І наразі йому терміново потрібні гроші на лікування потерпілих. З бабусею вони домовились про візит до неї додому незнайомого чоловіка, якому вона передала 10 тисяч своїх заощаджень.

Ще одне повідомлення про шахрайство до поліції надійшло і від 65-річної жительки Білопілля. Їй також зателефонував незнайомець, що назвався працівником компанії мобільного зв’язку та під приводом надання додаткових послуг, дізнався її смс-код, що надійшов на мобільний, та шахрайським шляхом з її банківських карток заволодів грошима у сумі 21 500 гривень.

Працівники поліції за цими фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та звертаються до всіх громадян з проханням, не впускати незнайомців до своїх осель, не спілкуватись з малознайомими людьми, не віддавати їм своїх заощаджень і обмежити з ними спілкування по телефону. Завжди перевіряйте отриману інформацію, особливо про родичів чи близьких, що потрапили в ДТП і нікому не називайте секретних даних, паролів від своїх фінансових документів.

Відділ комунікації поліції в Сумській області