Кролевецький детектив. Весь особовий склад ловив магазинного злодія

Подія сталася цими вихідними в селі Алтинівка Кролевецького району. Вранці, прийшовши до магазину, його власниця виявила крадіжку – невідомий злодій поцупив гроші, харчі, алкоголь та платіжний термінал. Працівникам місцевої поліції знадобилось всього кілька годин, аби не тільки «вирахувати» злодія, а й вилучити у нього все викрадене майно та цінності.

Як повідомила до поліції жителька Алтинівки, близько 08:00 вона прийшла до свого магазину, де сама працює на реалізації товарів, і виявила пошкодженими вхідні двері. На її думку, невідомий злодій добряче похазяйнував в приміщенні торгівельної точки, тож вона очікує на прибуття працівників поліції, аби не порушувати обстановку і в їх присутності оглянути залишені товари і визначити спричинені збитки.

Як з‘ясувалось під час першочергових оперативно-пошукових заходів, злодій поцупив готівку з каси в сумі 1000 грн., платіжний термінал, деякі продукти харчування, алкогольні напої та тютюнові вироби.

На пошуки зловмисника був орієнтований весь особовий склад територіального підрозділу, опитувались місцеві жителі, відпрацьовувались раніше судимі за аналогічні злочини особи. І за кілька годин такої копіткої роботи правоохоронці встановили особу крадія. Зловмисником, що вчинив крадіжку з магазину, виявився раніше судимий 28-річний місцевий житель, який неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за вчинення саме майнових злочинів. Викрадені товари та цінності у нього вилучено та повернуто власниці магазину.

Наразі чоловіку вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), його затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Злодію загрожує чергове покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Сумської області