«Кращий пожежний – це ти обережний!»

Розпочався районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Вже давно стало традицією проводити щовесни Фестиваль дружин юних пожежників в усіх куточках України. Метою таких заходів є нестандартне навчання правилам безпеки життєдіяльності молодого покоління та формування поваги до професії рятувальника. Цей рік не став винятком і знову зібрав усіх творчих і винахідливих на початковому етапі конкурсу.

Зокрема, 17 квітня в Шосткинському районі пройшов перший етап Фестивалю під гаслом «Кращий пожежний – це ти обережний!».

Всі команди – учасники змагалися в одному конкурсі, передбаченому регламентом на цій стадії фестивалю, – «Домашнє завдання». У ньому учасники могли проявити свої творчі здібності, виконуючи пісні, танці та розігруючи сценки на протипожежну та загальну безпекову тематику. Під час їх оцінювання журі брало до уваги такі критерії, як розкриття теми, оформлення й оригінальність виступу, артистизм і знання основних правил безпеки.

Журі у складі представників районного сектору, працівників освіти та керівників місцевих творчих колективів було дуже складно визначитись з переможцями районних етапів, але у підсумку переможцем І етапу стала команда – Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 – «Зона 101». Всі призери отримали пам’ятні грамоти та солодкі подарунки.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області