Команда екстреної допомоги Сумщини здобула перше місце на IV Міжнародному чемпіонаті

У чемпіонаті взяли участь 26 команд, з яких 23 – українські, 2 – з Польщі та 1 – з Литви.

Команда Сумщини була сформована із працівників Роменської станції Е(Ш)МД (керівника – лікаря Павла ДЗЮБИ, фельдшерів Лариси ФІЛІМОНОВОЇ та Олега ГАЛАГАНА, а також водія В’чеслава РОСЯ) та офіційних представників – головного лікаря Роменської станції Олени ЛОПОШУК і завідувача навчально-тренувального відділу Центру Світлани БЕРЕЗОВСЬКОЇ.

У складі суддівської колегії Чемпіонату працювали представники різних країн (Ізраїля, Литви, Молдови, Польщі) та майже всіх областей України. Сумщину представляли інструктори навчально-тренувального відділу Центру: лікар Ярослав БОРИСЕНКО та фельдшер Олена БОРИСЕНКО.

Конкурси, в яких брали участь команди, були складними, неочікуваними і наближеними до реальності. Проте з усіма конкурсними завданнями команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф успішно впоралась і виборола перше місце на ІV Міжнародному зимовому чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги «Кременецьке медичне ралі-2019». На другому місці серед українських учасників – команда з Краматорська, на третьому – команда з Хмельницького.

Чемпіонат проводився на окраїні Кременця, на базі Центру вільного часу «Панорама».