Кінотеатр у Сумах оштрафували за рекламу пива

З метою контролю дотримання законодавства про рекламу у кінотеатрах міста Суми, спеціалісти управління захисту споживачів завітали до кінотеатру «ДРУЖБА». Візит відбувся під час осінніх шкільних канікул, перед початком демонстрації фільму для дітей. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області.

“Враження від побаченого було неймовірним, адже у фойє кінотеатру був розміщений банер, розміром від стелі до підлоги, на якому були зображені пляшка пива «БАЛТИКА 7 экспортное», наповнена пивом брендована склянка з написом «БАЛТИКА 7 экспортное», моток кінострічки, а також текст наступного змісту «Світовий успіх Відтепер в Україні БАЛТИКА 7 экспортное»”, – йдеться у повідомленні.

Вказане є порушенням ч.2 ст.22 Закону України «Про рекламу», згідно якої реклама алкогольних напоїв, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами внутрішньої реклами.

Враховуючи соціальну значимість порушеного питання та заборону реклами алкогольних напоїв засобами внутрішньої реклами, управлінням на адресу суб’єкта господарювання була скерована вимога про необхідність проведення демонтажу вказаного банеру та застосовані штрафні санкції.