Керівник та особий склад ГУНП висловили підтримку поліцейському, якому оголошено підозру

Микола Лушпієнко: ми будемо захищати кожного працівника поліції, хто відданий присязі і чесно виконує свої службові обовʼязки.

Саме таку позицію сьогодні, під час опернаради, озвучив керівник ГУНП Сумської області  з приводу  відкриття щодо працівників поліції кримінального провадження.  Думку та позицію Миколи Лушпієнка підтримав весь особовий склад поліції області. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Нагадаємо: два дні тому працівники прокуратури області відкрили кримінальне провадження  стосовно працівників поліції, які перевіряли повідомлення про можливий підкуп виборців. Одному з поліцейських сьогодні оголошено про підозру у начебто перевищенні службових повноважень.

Микола Лушпієнко висловив сподівання, що правова оцінка діям працівників поліції буде дана правильно, неупереджено та обʼєктивно.

«Ми ж, у свою чергу, будемо захищати і відстоювати тих працівників поліції, хто вірний присязі і чесно виконує свої службові обовʼязки. І якщо в діях наших співробітників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, то слідство у справі повинно проводитись визначеним на це законодавством слідчим органом – Державним бюро розслідувань, а не  органами, в чию підслідність подібні справи ніяк не входять, – підкреслив керівник поліції області. – Наголошую, що поліція є і буде поза політикою, і, незважаючи на тиск, і в подальшому буде реагувати на всі порушення чинного законодавства виключно у правовому полі».