Іноземець намагався підкупити прикордонників на Сумщині

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону зафіксували спробу втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Під час перевірки в пункті пропуску «Бачівськ» вантажного автомобіля марки «IVEKO», яким в’їжджав до України громадянин Казахстану, прикордонний наряд виявив ознаки повної підробки свідоцтва про реєстрацію причіпа, а саме: водій надав для перевірки копію даного документа, виготовленого на фотопапері.

З метою не притягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів, та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України та безперешкодного пропуску через кордон, іноземець запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 2000 гривень.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 358 та 369 КК України.

Сумський прикордонний загін звертається до усіх громадян з проханням не пропонувати кошти посадовим особам.

Держприкордонслужби України за прийняття неправомірних рішень, а у разі вимагання хабара негайно повідомляти на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером: 0 800 218 808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).

Підготував Роман ТКАЧ