І телефон відремонтував і кримінальне провадження «придбав»

В Путивльському районі поліцейські викрили 19-річного юнака в крадіжці. Останній спокусився на гроші  жінки, яка запросила його до себе до дому відремонтувати   мобільний.

До чергової частини Путивльського відділення поліції  звернулась 40-річна жителька  с. Линово, та повідомила , що з її будинку зникли гроші в сумі 1600 грн.  Жінка пояснила, що напередодні попрохала свого  19- річного  знайомого  допомогти настроїти свій мобільний телефон. Майже весь час вона була разом з ним в домі, лише на декілька хвилин виходила у справах . Зникнення грошей вона виявила наступного дня і одразу звернулась до дільничного офіцера.

Поліцейські вирішили поспілкуватись з юнаком , який до того ж раніше він був помічений у скоєнні аналогічного злочину.  Той зізнався . Розповів, що  коли господарка вийшла він знайшов  її сумку  та витягнув з гаманця купюри. Але не всі, щоб вона одразу не помітила крадіжку.  Після чого пішов.  Грошей було  1600 гривень,, які він витратив на власні потреби та  купив бензин.

В поліції його дії кваліфікували за ч. 1 ст.185 Кримінального Кодексу України  «Крадіжка». У вчиненому  розкаявся та  повернув гроші потерпілій. Подальшу його долю вирішуватиме суд.

Відділ комунікації поліції Сумської області