Громадянин Вірменії намагався підкупити сумських прикордонників

Учора, 16 грудня, в пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону зафіксували чергову спробу втягування прикордонників у протиправну діяльність.

До пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України рейсовим автобусом, який слідував з Москви до Тячева, в якості пасажира прибув громадянин Вірменії. Під час здійснення заходів прикордонного контролю вірменин не зміг підтвердити мету свого перебування на території України. Аби все ж таки потрапити до України, чоловік запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 5000 рублів РФ.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, адже в діях вірменина за українським законодавством містяться ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Після проведення працівниками поліції слідчих дій відносно 33-річного іноземця прийнято рішення про відмову в пропуску через державний кордон України, встановленим порядком повернуто на територію РФ.

Сумський прикордонний загін звертається до усіх громадян з проханням не пропонувати кошти посадовим особам.

Держприкордонслужби України за прийняття неправомірних рішень, а у разі вимагання хабара негайно повідомляти на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером: 0 800 218 808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).

Підготував Роман ТКАЧ