Громадянин Молдови пропонував хабар прикордонникам на Сумщині

Сумський прикордонний загін

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону зафіксували чергову спробу втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Під час проведення прикордонного контролю громадянина Молдови, який в якості пасажира в’їжджав до України автомобілем марки «КІА», вартові кордону виявили наявність в наданому чоловіком паспортному документі 14 відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України з ознаками підробки.

У ході з’ясування походження підроблених відміток, іноземець, з метою не притягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів, та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 1000 рублів РФ.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 358 та 369 КК України.

Підготував Роман Ткач