Головного казначея Сумщини привітали з виходом на заслужений відпочинок

Трудовий стаж Олександра Васильовича складає майже 50 років. 25 із них він віддав роботі в обласному фінансовому управлінні і 17 років – казначейській службі.

Привітати ювіляра з 65-літнім днем народження та виходом на заслужений відпочинок прийшли керівники районних казначейських служб, члени колективу.

Олександр Лісовий, у свою чергу, подякував долі за те, що так склалася його трудова біографія.

«Казначейська служба – це потяг, який витягує країну із соціальної кризи, фінансових колапсів. Кошти всієї держави знаходяться на єдиному казначейському рахунку. Якщо ними правильно розпоряджатися, тоді житиме країна. Я гордий з того, що весь наш майже півтисячний, професійний, працездатний, дружній колектив забезпечує сьогодні чіткий облік державних фінансів, надійно захищає інтереси держави, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами державного бюджету. Колектив, який полишаю, складається з професіоналів своєї справи, і я впевнений, що він і надалі гарно працюватиме. Я дякую всім без винятку за працю, бажаю успіхів і зажди якісно виконувати свою роботу», – сказав Олександр Лісовий.

За інформацією Сумської облради.