Двоих жителів Сумщини підозрюють у скоєнні вбивства тварини

Подія сталася в Середино-Будському районі. Там викрили двох місцевих, яких обґрунтовано підозрюють у скоєнні вбивства тварини.

До чергової частини Середино-Будського відділення поліції зателефонував директор мисливських угідь району та повідомив, що він затримав автомобіль, водій та пасажир якого скоріш займаються незаконним полюванням. 

Поліцейські слідчо-оперативної групи, які прибули на місце події, запропонували чоловікам пояснити що вони роблять на території мисливських угідь і показати вміст багажника авто. Реакція останніх була дивною: вони кинулись навтьоки. Хвилювались. як виявилось. Не даремно.

В  багажному відділенні автомобіля поліцейські знайшли понад 70 кг м’яса вбитого дикого кабана. Аби уникнути відповідальності, водій авто намагався переконати поліцейських в тому, що тварину він не вбивав, а м’ясо купив. В подальшому правоохоронці встановили місце, де було вбито тварину

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 248 «Незаконне полювання» Кримінального кодексу України. У разі доведення вини чоловіків їм загрожує до трьох років обмеження волі.

 Відділ комунікації поліції Сумської області