Дворічну Ярославу врятує доброта і небайдужість

Ярослава Шевцова

Без лікування її життя під загрозою. Онкохворій Ярославі всього два рочки,  і дівчинці необхідна термінова допомога. У неї діагностували останню стадію раку, вже  пішли метастази у внутрішні органи. Батькам вдалося зібрати 3 тисячі євро, однак не вистачає ще 17. А діяти треба негайно.

Зараз родина із надією та острахом чекає на остаточні результати аналізів з Києва. Але батьки розуміють: щоб врятувати дитину, треба діяти негайно.

«Нас готова взяти німецька клініка, вони говорять що для початку, для виїзду потрібно 20 тисяч євро. Ми відсьогодні подали документи на закордонний паспорт, ми сподіваємося, що вийде у нас туди поїхати і почати лікування там», – говорить мама маленької Ярослави Євгенія Шевцова.

Але така сума є просто захмарною для звичайної української родини, де батько працює водієм авто, а мама – у школі. Родина винаймає квартиру, оскільки не має власного житла.

Ця молода родина благає про допомогу.  Не лишайтеся осторонь, адже життя маленької Ярослави може залежати від кожної гривні!

ПриватБанк 5168 7427 2696 9904 Шевцов Роман
ПриватБанк  5168 7573 4273 8939  Шевцова Євгенія  

Джерело: sts.sumy.ua