Двоє індусів загубили сумку з грошима прямуючи з Борисполя до Сум

Двоє індусів, добравшись від Борисполя до Сум мікроавтобусом, забули в салоні на сидінні сумку з планшетним комп’ютером, грошима в сумі 500 доларів США та документами одного з них. А виявивши пропажу, господар речей та його приятель звернулися за допомогою до поліції.

Про це 11 лютого повідомили в прес-службі Нацполіції Сумщини.

Близько другої години ночі, до вахтера одного з гуртожитків звернулися двоє іноземців. Молоді люди зовсім не володіли ні українською, ні російською та навіть англійською погано. Тож, аби зрозуміти розмову, жінка включила на телефоні функцію «перекладач», і з його допомогою з’ясувала, що хлопці в маршрутці Київ – Суми забули сумку одного з них.

Вахтер повідомила про подію поліцію, і на допомогу іноземцям прибули працівники Управління патрульної поліції та оперативники Сумського районного управління поліції.

Правоохоронці швидко з’ясували, що за автомобіль доставив іноземних студентів медичного факультету Сумського держуніверситету до обласного центру та розшукали його водія. Той, як виявилося, після здійснення рейсу і висадки останніх пасажирів, поставив мікроавтобус на стоянку, закрив його на ключ та вирушив додому відпочивати.

Коли ж дізнався від поліції про забуті чужі речі в салоні, відкрив двері авто, і справді на одному з сидінь виявив сумку. Всі речі, гроші та документи були на місці. Знайдену сумку повернуто власнику

Використано ілюстративне фото.