Дочка підклала у сімейному сховку пачку сувенірних купюр

Працівники охтирської поліції викрили жінку, яка обібрала рідну матір. Щоб літня ненька не помітила крадіжки, 32-річна донька замість поцуплених 20 тисяч гривень залишила у сімейному сховку пачку сувенірних купюр.

Подія сталася в одному із сіл Охтирського району. До правоохоронців з заявою про крадіжку родинних заощаджень звернулась 56-річна жінка. Вона розповіла: гроші зникли за дивних обставин: ніби й чужих нікого не було, але замість справжніх грошей, що зберігались у хаті, в схованці виявились сувенірні папірці. яка повідомила, що за дивних обставин зникли кошти, які були сховані вдома.

Правоохоронці виїхали на місце події та розпочали першочергові розшукові заходи. І результат не забарився – виявилось, що до підміни грошей «доклала руку» 32-річна донька заявниці.

«Жінка свою провину визнає. Каже, що на крадіжку пішла через нестачу коштів. Знаючи, де знаходиться схованка з грошима, вона спочатку поцупила 8 тисяч гривень, залишивши замість них сувенірні гроші. Зрозумівши, що зникнення грошей лишилось непоміченим, зважилась на повторну крадіжку, тепер 12 тисяч. — коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. – Діяла за тією ж схемою. Проте цього разу «фокус» не вдався, і мати одразу побачила підміну».

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Покарання для спритниці може стати  позбавлення волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Сумської області

область: https://su.npu.gov.ua/news/Informacziya/praczivniki-oxtirskoji-policziji-vikrili-zhinku-yaka-obibrala-ridnu-matir/