До уваги працівників АТ «Сумське НВО», яким підприємство заборгувало заробітну плату чи інші виплати

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури Слідчим управлінням ГУНП в Сумській області розслідується кримінальне провадження щодо невиплати службовими особами АТ «Сумське НВО» заробітної плати та інших виплат, а також невиконання судових рішень про стягнення заборгованості перед працівниками підприємства.

За даними слідства, на даний час у підприємства існує заборгованість перед щонайменше 4000 працівниками. Однак у встановленому законом порядку до правоохоронних органів із відповідними заявами про визнання їх потерпілими звернулось менше 300 осіб.

Притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ст. 175 КК України можливе лише у разі спричинення шкоди конкретній потерпілій особі, а не колективу працівників або його частині. Відтак прокуратура звертається до осіб, щодо яких у АТ «Сумське НВО» існує заборгованість на даний час, або яким не виплачувалась заробітна плата понад два місяці, та закликає звернутись до слідчого управління ГУНП в Сумській області за адресою м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 23 (слідчий Москалик Олександр Миколайович) у робочі дні з 9 до 18 години (обідня перерва з 13 до 14 години) з метою складання і подачі заяви про визнання їх потерпілими, а також проведення необхідних слідчих і процесуальних дій, або заяви про відмову від визнання потерпілим.

Сумлінність та організованість громадян, стосовно яких вчинені протиправні дії, сприятиме якомога швидшому розслідуванню кримінального провадження, притягненню винних осіб до відповідальності.

Прес-служба обласної прокуратури