До 8 років засуджено жителя Тростянеччини, який вчинив розбійний напад на пенсіонерку

Сумською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 29-річного жителя с. Боромля Тростянецького району, який вчинив розбійний напад на пенсіонерку.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що 12 квітня 2018 року близько 14 год. 30 хв. обвинувачений перебував у с. Верхня Сироватка Сумського району. Проходячи повз один із будинків, чоловік побачив на подвір’ї жінку похилого віку. Зловмисник підійшов до 87-річної бабусі та представився працівником газової служби. Щоб був привід зайти у будинок, чоловік повідомив старенькій, що йому необхідно зняти показники газового лічильника.

Як тільки за зловмисником зачинились вхідні двері, він одразу накинувся з кулаками на літню жінку, вимагаючи віддати йому всі цінні речі та гроші. Побоюючись за своє життя, потерпіла віддала нападнику все, що в неї було – 1 тис грн. Загалом нападник наніс жінці понад 20 ударів. Потерпіла провела на стаціонарному лікуванні в нейрохірургічному відділені більше двох тижнів.

Співробітникам поліції вдалось затримати зловмисника лише 26 травня 2018 року. На вирок суду він чекав у СІЗО. У судовому засіданні обвинувачений вину свою визнав частково. Стверджував, що він не планував нападати на бабусю, коли не знайшов у будинку ніяких цінностей, то розлютився і ударив стареньку не більше двох разів.

Як повідомив прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Леонід Криушенко, за вирком Зарічного районного суду м. Суми від 3 квітня 2019 року обвинуваченого визнано винуватим за ч. 3 ст. 187 (розбій, кваліфікуючою ознакою якого є проникнення до житла) КК України та засуджено до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна.Прес-служба прокуратури області