До 6 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо своєї 7-річної доньки

Ілюстративне фото

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно 43-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо своєї 7-річної доньки, а також завдав тілесні ушкодження дружині.

У ході слідства, проведеного слідчими Білопільського відділення поліції, встановлено та доведено в суді, що в одному з населених пунктів Білопільського району батько, залишившись наодинці із власною донькою, неодноразово вчиняв дії, направлені на її розбещення. Про вказаний факт дівчинка наважилась розповісти родичці, яка й повідомила правоохоронців. Окрім того, у грудні 2018 року під час сварки з дружиною обвинувачений ударив її в обличчя. Жінка отримала тілесні пошкодження у вигляді двостороннього перелому нижньої щелепи зі зміщенням уламків.

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, за вироком суду обвинуваченого визнано винуватим за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітньої) та ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодженні) КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Прес-служба прокуратури області