До 15 років засуджено сумчанина за вбивство випадкової знайомої

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стовно 43-річного сумчанина та його 39-річної співмешканки. Жінка обвинувачувалась у крадіжці, чоловікові, окрім цього, інкриміновано ще й умисне вбивство.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачені познайомились із потерпілою 26 березня 2017 року на вулиці. Жінка була добряче напідпитку і звернулась до пари за допомогою, а саме попросила знайти будинок, у якому проживає її колишній чоловік.

Подружжя зголосилось допомогти. Під час пошуків всі разом вони розпили ще пляшку коньяку. Так і не знайшовши необхідний будинок, потерпіла запросила нових знайомих до себе. Всі разом вони поїхали на таксі додому до потерпілої, де продовжили розпивати спиртне. Під час застілля між потерпілою та гостем виникла сварка, під час якої чоловік ударив її двічі ножем. Від отриманих травм жінка померла на місці події.

Спочатку подружжя забрало з квартири лише телефон і вийшли на вулицю. Опанувавши себе, вони повернулись у помешкання і забрали звідти всі цінні речі, зокрема, ноутбук, сумку та гаманець потерпілої.

«На суді чоловік вину свою не визнав і відмовився давати будь-які свідчення. Обвинувачена підтвердила, що вони були в квартирі потерпілої, однак, коли вона виходила з квартири, потерпіла залишалась на кухні разом із обвинуваченим. Що між ними відбувалось, вона не бачила. Зі слів обвинуваченої, сумка та гаманець, які правоохоронці вилучили в неї вдома, потерпіла віддала їй сама, щоб вона сходила в магазин за пляшкою горілки», – розповіла керівник Сумської місцевої прокуратури Юлія Слабунова.

За результатом судового розгляду вироком Ковпаківського районного суду м. Суми обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 та ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та засуджено до 15 років позбавлення волі. Обвинувачену визнано винною за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України та засуджено до 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області