Департамент соцзахисту Сумської ОДА у жалобі за колегою

На 62-му році життя зупинилося серце нашої колеги та друга – Скринник Тетяни Володимирівни, головного спеціаліста відділу соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. Про це повідомляється на сторінці Департаменту у Facebook.

Тетяна Володимирівна присвятила сфері соціального захисту населення понад 40 років свого життя. 
Вона володіла унікальними знаннями пенсійного законодавства України починаючи з середини минулого століття та активно передавала набутий досвід наступним поколінням державних службовців. Тетяна Володимирівна постійно співпрацювала з Сумським центром післядипломної освіти, особисто проводила навчання спеціалістів управлінь соціального захисту населення.
За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово нагороджена. Зокрема, Почесною грамотою головного управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації (2004, 2009 роки), Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації (2011 рік), Подякою голови Сумської обласної ради (2014 рік), Подякою Прем’єр-Міністра України (2015 рік), Подякою Міністерства соціальної політики України (2017 рік).
Кандидатура Скринник Тетяни Володимирівни була представлена до присвоєння Почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», яке вона так і не встигла отримати.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Тетяни Володимирівни, схиляємо голову у скорботі разом з ними.
Вічна їй пам’ять…

Трудовий колектив Департаменту 
соціального захисту населення
Сумської облдержадміністрації