Covid-19: Фонд Новинського закупив тести, апарати ШВЛ та інше обладнання

Сьогодні вночі до Києва з Китаю прибуває спецборт ВСУ, на якому в Україну буде доставлено необхідне медичне обладнання для боротьби з вірусом SARS-CoV-2. Такі авіарейси найближчим часом з ініціативи Президента України Володимира Зеленського курсуватимуть між Україною і країнами, де розташовані провідні виробники медичного обладнання, захисних костюмів, респіраторів та інше. Про це сьогодні, 22 березня, повідомив Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Зазначається, що цим рейсом, серед усього іншого, в Україні летить 10 апаратів штучної вентиляції легенів, 850 комплектів захисного одягу 1000 медичних очок для медперсоналу, а також 10 тис. експрес-тестів для виявлення та підтвердження COVID-19. Все це обладнання закупив Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Як повідомили у Фонді буквально кожну одиницю доводилося «вибивати» у китайських виробників з боєм. Проте, фахівці Смарт-Холдинг і Фонду впоралися з поставленим завданням.

Уже завтра обладнання після проходження формальних митних процедур буде передано в регіональні лікувальні установи. Зокрема, апарати ШВЛ будуть поставлені в клініки Маріуполя, Херсона, Чернівців та інших міст України. Туди ж відправлять 100 тис. медичних масок, які Фонд закупив на внутрішньому ринку.

Це обладнання допоможе нашим медикам ефективніше справлятися з наслідками епідемії, але найголовніше – допоможе врятувати не одне людське життя.

Фото: Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці.