Чи забезпечена Сумщина тестами на Covid-19?

З початку поширення Covid-19 і до цього часу Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України отримав 51 набір для ПЛР-досліджень. Про це повідомляє Сумська ОДА.

З них: 2 набори (200 досліджень) німецького виробництва центр замовляв особисто, 18 наборів (3456 досліджень) надійшли у гуманітарному вантажі з Китаю та 31 набір (3100 досліджень)  – благодійна допомога тест-систем виробництва Південної Кореї

За інформацією в.о. директора Лабораторного центру Володимира Збаражського, з 6 квітня 2020 року лабораторія починає проводити ПЛР діагностику корейськими тест-системами.

Довідково. 2 квітня Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України отримав благодійну допомогу у вигляді високоточних тест-систем з Південної Кореї  (31 набір),  що розраховані на 3100 досліджень. Гуманітарна допомога – це благодійний внесок УПЦ та Фонду Вадима Новинського «На честь Покрова Пресвятої Богородиці». Доставку вантажу було організовано за сприяння Міністерства закордонних справ України за активною участю Посла України у Південній Кореї.