Чоловік з пістолетом влаштував дебош в сумському супермаркеті

Для припинення конфліктної ситуації, до магазину було викликано наряд поліції, і як з’ясувалось не даремно. Дебошир вже мав проблеми з законом за участь у бійках та мав при собі небезпечну «іграшку»   

Подія сталася, близько десятої ранку, в одному з супермаркетів міста Суми. Один з відвідувачів затіяв у магазині сварку, відтак, адміністратор скориставшись кнопкою «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ» сповістила про подію правоохоронців. На виклик негайно прибула група реагування поліції охорони. На місці, персонал магазину вказав на 40-річного місцевого чоловіка, котрий і влаштував свару. Раніш він вже попадав у поле зору правоохоронців за умисне нанесення тілесних ушкоджень. При поверхневому огляді в його речах виявили пристрій для відстрілу набоїв травматичної дії «Форт-17Р». Документів на пістолет у чоловіка не виявилось. Натомість він пояснив, що випадково знайшов його в кабінці громадського туалету.

«Ми перевірили номери пристрою за базою даних, і встановили, що він справді був загублений близько двох місяців тому, і його власник написав до поліції відповідну заяву, – коментує ситуацію Ігор Терещенко, молодший інспектор взводу груп реагування батальйону Управління поліції охорони в Сумській області. – Відтак, чоловіка, котрий затіяв конфлікт, та вилучений у нього пістолет доправили до Сумського відділу поліції для подальшого зʼясування причин та обставин події».

Працівники поліції закликають власників зброї бути уважними та обачними, і не брати з собою зброю у громадські та багатолюдні місця без особливої потреби. Але якщо така необхідність виникає, то тримати її у надійній кобурі, та користуватися спеціальним ревшнуром. Тим же громадянам, хто випадково знайде загублену зброю, правоохоронці нагадують про необхідність здати її до найближчого відділку поліції. В іншому випадку за незаконне поводження зі зброєю наступає кримінальна відповідальність, і зберігання знайденого «ствола» може вартувати людині від 3 до 7 років позбавлення волі.