Чоловік, який намагався зірвати з сумчанки ланцюжок, проведе за гратами 4 роки

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 35-річного глухівчанина, який намагався зірвати з перехожої золотий ланцюжок.

Встановлено, що подія сталась у липні 2018 року. Потерпіла близько 12.00 ішла по проспекту Курський у м. Суми, коли до неї підбіг незнайомий чоловік, який відразу штовхнув її та намагався зірвати золотий ланцюжок із шиї. Потерпіла намагалась чинити опір нападникові, вона схопила його за руку, в цей час до них прибігли випадкові перехожі. Так і не забравши в жінки прикрасу, нападник втік. Однак вже через декілька годин його затримали співробітники поліції.

«Як з’ясувалось, затриманий вже був чотири рази судимий, зокрема й за грабіж. Більш того, лише в квітні 2018 року він викрав у свого товариша планшет, після чого в травні 2018 року до суду було скеровано обвинувальний акт стосовно нього разом із угодою про примирення з потерпілим. Тоді чоловік запевняв, що розкається, обіцяв більше не вчиняти жодних протиправних дій.

Проте вже через два місяці він намагався зірвати з перехожої ланцюжок», – розповіла прокурор Сумської місцевої прокуратури Марина Соловйова.

При винесенні вироку суд врахував вищезазначені обставини та визнав обвинуваченого винуватим за ч. 3 ст. 15/ ч. 2 ст. 186 (замах на грабіж) КК України та засудив його до 4 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області