«Біс попутав». У Сумах в магазині «на гарячому » затримали крадія

Перебуваючи у розшуку, 47-річний сумчанин здійснив дві крадіжки електроінструментів та, залишившись безкарним, пішов на третю, але цього разу його викрили працівники поліції. П’ять років позбавлення волі замість легкої здобичі – саме таке покарання загрожує магазинному крадію.

Близько 13 години на пульт централізованого спостереження Поліції охорони надійшов сигнал з одного з торгівельних закладів обласного центру про спрацювання кнопки «Терміновий виклик поліції». Тож на місце події негайно вирушили правоохоронці.

«Цей відвідувач мені відразу не сподобався, — розповідає Володимир – продавець консультант магазину, — поводився він якось дивно – наче нишпорив очима по всіх закутках, потім довгенько стояв, зупинившись біля полиць з електроінструментом».

Те, що сховалось від погляду персоналу, зафіксували камери відеоспостереження. Чоловік взяв з полиці перфоратор та сховав під верхнім одягом. Розуміючи, що протикрадіжна бірка не дасть змогу винести товар за межі магазину непомітно, спритник її зняв і кинув назад на полицю.

Начебто все прорахував – та на виході з магазину, на крадія вже чекала група реагування поліції охорони.

«Вибачте я вперше, біс попутав, — пояснював 47 річний чоловік свою поведінку правоохоронцям. — Дуже були потрібні кошти».

Такі «каяття» правоохоронці чують постійно але не кожного разу вони щирі. Цього разу до рук поліції потрапив крадій зі стажем, який, до речі, знаходився у розшуку за чергову крадіжку.
Після детального перегляду записів з камер відеоспостереження було встановлено, що це вже третя, вчинена ним за два дні, крадіжка електроінструменту. Загальна сума викраденого становить більше 3 000 гривень.

Відносно зловмисника у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області за матеріалами Управління поліції охорони
в Сумській області