Біля Сумської колонії затримали чоловіка з наркотиками

18.09.2019 року під час перевірки відомостей які надійшли до оперативного відділу установи, близько 14 год.15 хв. працівниками оперативного відділу було помічено громадянина «Д» який поводив себе підозріло та рухався в бік ділянки периметру №6 установи. Після чого даному громадянину було висунуто вимогу «Стій заборонена зона», на що він не відреагував та продовжував рухатись в бік забороненої зони. В подальшому даного громадянина було затримано для встановлення обставин події, під час затримання даний громадянин поклав до лівої кишені куртки підозрілий пакунок з невідомим вмістом.

Після чого на місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Під час обшуку громадянина «Д», в лівій кишені його куртки Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області працівниками поліції було виявлено та вилучено:
– 4 (чотири) пакунки з кристалоподібною речовиною сіро-бурого кольору.

Вищевказану подію внесено до «Книги обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в Сумській виправній колонії (116)» за № 25 від 18.09.2019 року. Матеріали направлені до Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області для подальшого реагування.

Джерело: Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань