Акули пера та майстри влучного слівця зі всієї України змагатимуться на Сумщині

 У Сумській області відбудеться фінальний етап ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів. Повідомляє Департамент освіти і науки.

Турнір, що проводиться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, триватиме з 08 до 12 квітня 2019 року. До участі в змаганнях запрошено 23 команди з різних областей України.

Програмою заходу передбачено турнірні бої, екскурсії краєвидами міста Суми, перегляд вистави в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва, роботу прес-центру, виставку друкованих матеріалів, майстер-класи викладачів факультету журналістики Київського національного університету культури і мистецтва, кандидатів наук із соціальних комунікацій.

Урочисте відкриття турніру відбудеться 08 квітня 2019 року в приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету о 16.00  за адресою: вул. Покровська, 9/1, м.Суми.     

Оцінюватимуть учасників турніру провідні журналісти, викладачі кафедр журналістики та філології найкращих університетів України, студенти престижних вузів, редактори, кореспонденти авторитетних видань.

Нагородження переможців відбудеться на урочистому закритті турніру 12 квітня 2019 року.

Організатори бажають учасникам творчої наснаги та гарних емоцій!