46 надзвичайних подій сталося на Сумщині минулого тижня

На водних об’єктах загинула одна людина. Вогнем знищено та пошкоджено 8 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки. Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 63 оперативних виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Про це повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

На пожежах врятовано одну людину, 17 будівель та одну одиницю автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму 2 млн. 400 тис. грн.

Піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкоджено один боєприпас часів Другої світової війни.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, яка постає навесні – це пожежі у природних екосистемах, які щорічно завдають значних матеріальних втрат, несуть шкоду навколишньому середовищу та можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до загорянь газо та нафтопроводів. Тому рятувальники застерігають, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах.

При виявленні ознак пожежі у екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку “101”.