41 сітку, 21 ятір та 53 кілограми карася сріблястого вилучили на Сумщині

Спільні рейди працівників поліції та рибоохоронного патруля стали  на Сумщині традиційними. Правоохоронці вирушили до Чупахівського водосховища.

В ході рейду було затримано двох місцевих жителів та 41 залишену у водоймі браконьєрами сітку, 21 ятір, 53 кілограми риби (карась сріблястий).

«На обох порушників правил рибного лову ми склали адмінпротоколи у відповідності з ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства), і тепер  на чоловіків очікує чималий штраф та конфіскація заборонених засобів лову, – коментує ситуацію Сергій Молошний, головний державний інспектор Сумського рибоохоронного патруля.

 Окрім штрафу за незаконний вилов, зазначають правоохоронці, порушникам  також нараховується штраф за кожну виловлену рибину, наприклад, за судака – 510 грн., сома — 425 грн., щуки — 340 грн., сазана (коропа) — 306 грн., білого амура — 255 грн., товстолобика — 255, білизни (жереха) — 255, рибця звичайного — 255, ляща — 170, лина — 119, плітки і синця — 85, краснопірки — 68, підуста та плоскирки — 34, карася, окуня і верховодки — 17 грн.

Працівники поліції закликають громадян бути свідомими і берегти природу. І пам‘ятати, що виловлена рибина, впольована тварина, забита птаха чи зірвана рідкісна рослина – це чисельні та безповоротні втрати  в майбутньому. 

Відділ комунікації поліції Сумської області