4 роки за ґратами проведе житель Сумщини за підкуп слідчого

Прокуратурою Сумської області підтримано публічне обвинувачення стосовно 43-річного жителя Білопільського району, який намагався підкупити слідчого, щоб уникнути покарання за привласнення майна.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений, працюючи на одному з сільськогосподарських підприємств, попався на розтраті майна. За вказаним фактом поліція розпочала досудове слідство. Щоб уникнути покарання, чоловік запропонував слідчому неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження.

Про вказану пропозицію поліцейський повідомив керівництво та прокуратуру. Відтак 29 березня 2018 року правоохоронці затримали чоловіка безпосередньо під час передачі ним 5 тис грн слідчому.

За вироком Білопільського районного суду чоловіка визнано винуватим за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Засуджений не погодився з таким вироком та оскаржив його в апеляційній інстанції. Ухвалою Сумського апеляційного суду апеляційну скаргу залишено без задоволення, а вирок суду без змін. Відтак рішення суду набрало законної сили і наступні 4 роки чоловік, який намагався підкупити поліцейського, проведе за ґратами.