37 боєприпасів часів минулих війн знайшли на Сумщині упродовж доби

22 травня до Служби порятунку «101» надійшли повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів у Тростянецькому, Глухівському, Конотопському районах та м. Білопіллі, де зафіксовані знахідки по одному артилерійському снаряду. А на Роменщині у лісі поблизу с. Перекопівка виявлено цілий арсенал з 27 мінометних мін та 6 вибухників. Небезпечна знахідка була в 300 м від житлових будинків.

Про це RegioNews-Суми сьогодні, 23 травня повідомили в прес-службі Управління ДСНС України у Сумській області.

Виявлені вибухонебезпечні предмети попередньо ідентифіковані як боєприпаси часів Другої світової війни. На місцях їх виявлення працівниками поліції встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Цього ж дня у Тростянецькому районі піротехніки Служби порятунку знищили 88-мм мінометну міну, виявлену раніше в лісі на відстані 500 м від житлових будинків с. Кам’янка.

Рятувальники звертаються до громадян з наполегливим проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Пам’ятайте, даних знахідок не можна навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Підписуйтесь на наші сторінки в FacebookInstagramTwitter.