14-річна глухівчанка зайняла перше місце у всеукраїнському Інтернет-турнірі з шахів

 З 3 по 16 квітня проходив другий етап весняних Інтернет-турнірів з шахів за участю представників Києва, Дніпра, Чернігова, Ніжина, Прилук, Глухова. У п’яти змаганнях взяли участь близько 200 шахістів, кожен з яких зіграв 9 партій. Про це повідомляє газета “Неделя“.

Вихованка Глухівської ДЮСШ Анастасія Чучвага перемогла в турнірі 2-х розрядів з результатом 8 очок з 9 можливих. Дівчина виграла 7 партій, 2 закінчила в нічию. Вона займається шахами з початкових класів. Як зазначає тренер Тетяна Кельбас, Настя не раз здобувала високі результати як серед дівчат, так і юнаків.

У турнірі безрозрядників Клім Родіонов набрав 5,5 очок і посів 12 місце. Відповідно 5 очок і 19 сходинка – у Єгора Щелканова, 20 – у Соні Зайцевої.

У турнірі 4-х розрядів кращий результат серед глухівчан – у Всеволода Троценка: 6 очок і 7 місце. У Анастасії Зайцевої – 4 очка і 28 сходинка.

У турнірі 3-х розрядів Артем Сотніченко набрав 6 очок і посів 7 місце. Дванадцятий з 5 очками – Костя Корчов. Серед КМС і 1-х розрядів 10 місце з 5,5 очками посів Яромир Кельбас.

Як зазначає тренер Олександр Кельбас, карантин не став перешкодою для шахістів ДЮСШ, а навпаки підвищив інтерес дітей.

Звичайно, це зовсім інші шахи, переможців вираховує комп’ютерна програма. Але юнакам та дівчатам дуже подобається брати участь у таких змаганнях. А ще, головне, що навіть під час карантину ми можемо займатись улюбленим видом спорту. Плануємо провести командні турніри з Києвом та Черніговом, – прокоментував він.